Selim Gülgören
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Selim Gülgören

Selim Gülgören

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları

3 posters
YazarMesaj
carmelo
Admin
Admin
carmelo

Kadın
Lakap : turuncu janjan fırlama

Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları Empty
MesajKonu: Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları   Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:21 am

Yönetmenin Fanları

Sırf yönetmeni için diziyi izleyen var mıdır?Hani aktörü ya da aktristi,olmadı hikayesi için izleyenini duymuştum.Yönetmeni içinde varmış...Baba Ocağı(star) için bir sürü övgü geldi okuyuculardan.Ona da gerek yok,tek başına koyuyor insan tespiti.
Oyuncu dediğin oduncu olmayacak.Çalışacak dersine biraz.Ege'ye özgü o duruş o diller çıkmaz kolay kolay benim diyen oyuncunun ağızından...Bu dizide herkes iyi ezber etmiş varlık nedenini.Hele bir dönemin Deli Yürek dizisinin bilgesi Kuşçu da(Emin Gürsoy) orada ki,tadından yenmez artık mevzu.Başa dönelim.Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ciddi bir kitlesi olan yönetmenlerden.Kitle dediğim fanatik ama.Deli Yürek'ten başlayarak,dört yönetmen değiştiren Kurtlar Vadisi'ne kadar her işinde gözü üstünde bir kalabalığı var Doğan'ın...Aranılan yönetmni duymuştum,bayılananı da varmış!

Mesut Yar Posta Gazetesi
http://selimgulgorenfan.niceboard.biz
SelimMim!
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

Kadın

MesajKonu: Geri: Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları   Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 11:14 pm

başarılarının devamını diliyoruz!
selim_gözde_gülgören
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım
selim_gözde_gülgören

Kadın

MesajKonu: asd   Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 12:17 am

dizi süferrrr

Baba Ocağı Dizisi Hakkında Haberler,Köşe Yazıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-